profile-image

تاریخچه وندینگ کتاب

۱۳۹۷/۰۲/۰۶

اولین دستگاه توزیع کتاب توسط ریچارد کارلیل Richard Carlile در انگلستان در سال 1822 ساخته شد. چارلی صاحب یک کتاب فروشی بود که می خواست بدون این که به زندان برود، کتاب های جنجالی آن زمان را به فروش برساند. راه حل این مشکل،یک دستگاه سرویس خودکار بود که به مشتریان این شانس را می داد تا کتاب یا نشریه مورد نظر خود را بدون این که با چارلی در ارتباط مستقیم باشند را خریداری نمایند. مشتری شماره نشریه یا کتاب مورد نظر خور را وارد دستگاه می نمود، پول را پرداخت می نمود و دستگاه،کتاب را در اختیار مشتری قرار می داد. وندینگ کتاب بعدی The penguincubator بود که در لندن در سال 1937 ساخته شد. الن لین Ellen Lane که بنیانگذار کتاب های پنگوئن "Penguin Books" تصور می شود، کتاب های ادبیات کلاسیک را با جلد کاغذی به قیمت یک پاکت سیگار توزیع می نمود.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#

 


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد