profile-image

دستگاه اتوماتیک فروش برای افراد بی خانمان

۱۳۹۸/۰۴/۱۰

یک وندینگ ماشین برای افراد بی خانمان در انگلستان راه اندازی شده است. این وندینگ ماشین در ناتینگهام می باشد که به صورت شبانه روزی اقلام خوراکی و بهداشتی نظیر میوه جات تازه، حوله، خمیر دندان، جوراب و کتاب را در اختیار نیازمندان قرار می دهد.

در صورتی که این طرح موفقیت آمیز باشد، دستگاه های بیشتری می تواند در سراسر دنیا و در شهرهای دیگری مانند منچستر، لندن، برمینگهام، نیویورک، سیاتل، و لس آنجلس راه انداری شود.

طرح اولیه این کار توسط یکی از خیریه های ناتینگهام به نام "اکشن هانگر"Action Hunger" مطرح گردید. این دستگاه با کارت هایی که  قابل ردیابی می باشند کار می نماید. تعداد 100 عدد از این نوع کارت در اختیار گروهی از افراد نیازمند بی خانمان قرار گرفته است.

اکشن هانگر که در کنار موسسه های خیریه دیگری در شهر ناتینگهام فعالیت می نماید، با هدف کمک رسانی و فراهم آوردن مواد غذایی و لباس برای بی خانمانها با مرکز حمایتی "فرایدی" "The Friday" برای اجرای این طرح همکاری نموده است.

کارت هایی که برای استفاده از دستگاه اتوماتیک در اختیار این افراد قرار می گیرند، دارای چیپ می باشد و این بدین منظور است که در صورت مفقود شدن کارت بتوان آن را کنسل یا مسدود نمود. افرادی که دارای این کارت می باشند می توانند روزانه سه قلم کالا را از این دستگاه بردارند. همچنین این افراد جهت استفاده از دستگاه باید هفته ای یک بار به مرکز حمایتی "فرایدی" مراجعه نمایند.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

 

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد