profile-image

وندینگ ماشین سوسک (قسمت آخر)

۱۳۹۷/۰۹/۱۰

فعالان محیط زیست از فروش الکترونیکی حشرات ابراز نا خشنودی نموده اند و آن را یک گام فراتر می دانند و عقیده دارند به کودکان یاد می دهد ارزش موجودات زنده بیشتر از حیوانات خانگی الکترونیکی تاماگوتچی (یک اسباب بازی الکترونیکی که یک تصویر دیجیتالی از یک موجودی را نشان می دهد که که باید توسط صاحب آن مورد مراقبت قرار گیرد) نیست.

آکی شیتسوبا (Aki Shiotsubo) یکی از فعالان گروه شهروندی حفاظت محیط زیست و حمایت از حیوانات می گوید که کودکان نباید موجودات زنده را مثل نوشیدنی و یا سیگار ببینند و این مثال خوبی برای آنها نمی باشد. او می گوید:"این باعث کم بها جلوه دادن زندگی می شود و ما خواهان توقف آن هستیم. سوسک ها تاماگوتچی نیستند"

اما صاحبان این ماشین ها معتقدند که دستگاه هایشان هم برای سوسک ها و هم برای بیزینس مناسب می باشد. Hirofumi Koeda یکی از مسئولین فروش می گوید که مخالفان نمی دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند. او می گوید:"ما قبل از این که سوسک ها را در ماشین هایی که کنترل دما می شوند قرار دهیم به آنها غذا میدهیم و آنها شانس بیشتری برای زنده بودن نسبت به مغازه های حیوان فروشی یا فروشگاه ها دارند چون حرکت و استرس کمتری وجود دارد. او ادعا می کند که تنها 2 سوسک یعنی %0.1 درصد مردند در مقایسه با مرگ و میر 20 درصدی فروشگاه ها.

بنابر گفته Gekkan Mushi ماهنامه حشرات، دهها هزار نفر سوسک ها را به عنوان حیوان خانگی نگه می دارند.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد