profile-image

ماشین وندینگ سوسک (قسمت اول)

۱۳۹۷/۰۹/۰۷

بسیاری از مردم ممکن است وقتی که در وندینگ ماشین را باز می نمایند و دو خزنده بزرگ را در حال خزیدن داخل ماشین ببینند جبغ بزنند و فرار کنند. ولی در ژاپن این نوع وندینگ ماشین موفقیت بزرگی برای کلکسیونرهای حشرات به شمار می رود و طرفداران محیط زیست بیم آن را دارند که این باعث ازار و اذیت جانوران زنده شود.

 جمع آوری حشرات زنده در ژاپن سنتی قدیمی می باشد، کشوری که سابقه تعلیم آموزش طبیعت به کودکان خود را دارد. هر تابستان، اردوهای مدرسه ای راهی پارک و جنگل در جستجوی جیرجیرک، سوسک، کرم شبتاب و آخوندک می شوند.

اما با ناپدید شدن زیستگاه های جانوری در حال نابودی می باشند و اکثر کودکان ژاپنی در حال حاضر در شهر ها سکونت دارند، شرکت ژاپنی Mirai Seiko مستقر در مرکز این کشور فروش کامبتوموهای زنده (سوسک شاخدار) را شروع نموده است.

چهار ماشین که به طور معمول برای سبزیجات تازه استفاده می شوند، به راحتی برای قفسه های قفلدار که با سکه کار می کنند تبدیل شده اند . مشتریان 400 ین در محل سکه قرار می دهند و یک در کوچک را باز می کنند تا یک جعبه محتوی یک جفت حشره 3 اینچی را بردارند.

طرح بازاریابی موفقیت بزرگی را به همرا داشته است و حدود 1500 سوسک در یک ماه فروخته شده است. بنا بر گزارش یک مجله، دستگاه ها هر روز چند دقیقه بعد از پر شدن خالی می شدند.برخی از مشتریان 100 مایل می آمدند تا یک حشره بخرند.در ژاپن به ازای هر 30 نفر یک وندینگ ماشین وجود دارد.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد