profile-image

وندینگ ماشین خاویار (قسمت دوم)

۱۳۹۷/۰۴/۰۶

ایده جدید برای توزیع یا فروش تخم های ماهی

خانواده نایت چندین نسل است که در صنعت خاویار می باشند و پیشینه این خانواده به زمان شکل گیری اتحاد جماهیر شوروی بر می گردد. وقتی "کلی Kelly"مسئولیت بیزینس خانوادگی را  به عهده گرفت، او تصمیم گرفت که فروش خاویار را به روش امروزی از طریق آنلاین انجام دهد. در حالیکه نایت می خواست مکان فیزیکی فروشگاه را نگه دارد، تصمیم گرفت که نگه داشتن این فروشگاه مقرون به صرفه نمی باشد زیرا یک نفر باید برای فروش محصولات آنلاین روی سایت کار می کرد. به همین ترتیب فروشگاه خاویار بورلی هلز بسته شد.

خانم نایت، تکنولوژی بکار رفته در وندینگ ماشین را به عنوان الگویی که می توانست علاوه بر تغییر ساختار بازار خاویار از طریق تکنولوژی نوین، هزینه های سربار فروشگاه را نیز کم کند ملاحظه می نمود. با این حال، تکنولوژی وندینگ ماشین نمی توانست درجه حرارت لازم برای نگهداری خاویار و تازه بودن آن را تضمین کند.

"خاویارها را می توانید  در دستگاه وندینگ نگهداری کنید اما سوال اینجاست که که چگونه تازگی خاویارها را می توانید به مشتریان تضمین کنید." خانم نایت می پرسند " خاویار یک محصول با ارزش و گران می باشد و مشتریان به همان نسبت انتظار محصول عالی و باکیفیت را دارند."

برای حل این مشکل، خانم نایت که تحصیلات وی در زمینه علوم کامپیوتر و تجارت می باشد، یک وندینگ ماشین مخصوص خاویار طراحی نمود و با همکاری یک تیم سازنده یک ماشینی را ساخت که می تواند هم خاویار را تحویل مشتری بدهد و هم به طور صحیح آن را سرد نگه دارد. همچنین این ماشین مجهز به سنسورهایی می باشد که نسبت به دمای محیط حساس می باشند و در صورتی که درجه دما بالایا پایین تر از حد معمول رود، برای شرکت هشدار می فرستد.

به دلیل انتظارات مشتریان و الزامات خاصی که برای نگهداری خاویار وجود دارد، خانم نایت تصمیم گرفت خود شخصا مراحل ساخت ماشین را نظارت کند و مطمین شود که همه چیز به طور صحیح پیش می رود.او همچنین اطمینان داد که می داند چگونه تعمیرات دستگاه تحویل خاویار را در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری انجام دهد.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد