profile-image

وندینگ ماشین خاویار (قسمت اول)

۱۳۹۷/۰۴/۰۴

درس های خرده فروشی بدون نیاز به فروشنده از وندینگ خاویار

مسافران و رهگذرانی که از فرودگاه ها، کالج ها و مراکز خرید دیدن می کنند خواه ناخواه وندینگ ماشین های ویترینی که مواد خوراکی مثل نوشابه، تنقلات و شکلات می فروشند را در مسیر خود دیده اند. این در حالیست مسافرانی که به قسمتهای ثروتمند نشین دنیا مسافرت می کنند متوجه سلیقه گران قیمت ساکنین آن منطقه حتی در مورد اجناس ماشین وندینگ ها می شوند.

در واقع، در بازارهای جهانی گوناگون، اجناس لوکس گران قیمت را می شود هم از دستگاه های خود پرداز و هم از ماشین های بدون فروشنده (وندینگ ماشین) خریداری نمود. مشتریان می توانند از یک  وندینگ ماشین که در یک هتل پنج ستاره در امارات متحده عربی وجود دارد، طلا و سکه های طلا خریداری  نمایند. در همین حال، یک ساختمان 15 طبقه از ماشین های گرانقیمت و کمیاب مانند فراری، پورشه و بنتلی  که تمامی آنها برای فروش در یک وندینگ ماشین بدون فروشنده قرار گرفته اند، در سنگاپور افتتاح گردید.

چند سال پیش، مشتریان آمریکایی به وندینگ ماشین های بدون فروشنده که مطابق با سلیقه گران قیمت آنها بود دست یافتند و آن وندینگ ماشین فروش خاویار بود که در تعدادی از مراکز خرید لس آنجلس .

این ماشین ها توسط "خاویار بورلی هیلز"  یک شرکت بین المللی عرضه کننده تخم ماهی های گران قیمت ایجاد گردید که این شرکت خوراکی های لذیذ مانند انتخاب های مختلفی از خاویار، حلزون خوراکی ، قارچ دنبلان ایتالیایی، نمک های خوراکی را عرضه می کرد. بله، این ماشین همچنین خاویار برای حیوانات هم توزیع می کرد.

خاویار بورلی هیلز علاوه بر فروش از طریق وندینگ ماشین ها، از طریق آنلاین نیز خاویار های خود را به فروش می رساند. این خاویارها از طریق چندین بازار جهانی شامل کشورهای بلژیک، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، پرو، کره جنوبی، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا می آید.

سایت PYMNTS به تازگی با صاحب شرکت " کلی نایت "(KELLY KNIGHTS)درباره تلاش های او برای توسعه فن آوری دستگاه های وندینگ صحبت کرده است، تجربه او ارائه خاویار از طریق خرده فروشی بدون نیاز به فروشنده و مسائل مربوط به پذیرش پرداخت برای معاملات با قیمت بالا می باشد.

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد