profile-image

وندینگ ماشین تمیز کننده عینک، جواهرات و تلفن های هوشمند

۱۳۹۷/۰۳/۰۵

 چشمهایمان یکی از مهمترین اعضای بدن می باشند که یه مراقبت زیادی احتیاج دارند و این مراقبت با عینک های آفتابی و طبی انجام می گیرد. ولی عینک ها نیز نیاز به تمیز شدن و مراقبت دارند که تمیز کردن شیشه های عینک و یافتن اسپری های مناسب کمی دشوار می باشد. وندینگ ماشین تمیز کننده عینک، به تازگی اختراع شده  است که با قرار دادن عینکتان در آن با استفاده از اسپری های مختلف و اشعه ماورا بنفش تمام باکتری های عینک را از بین می برد. این وندینگ ماشین با این که به تازگی وارد برخی شهرها شده ولی طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.

 

آپتیک واش ( Opticwash) یک شرکت فن آوری کیوسک مستقر در شهر فلوریدا آمریکا می باشد که این کمپانی اولین کیوسک تمام خودکار سلف سرویس را ساخته است. این کیوسک قابلیت از بین بردن 99% از باکتری هایی که بر روی عینک ها، جواهرات، ساعت و گوشی های هوشمند می باشند را دارا می باشد.

تکنولوژی سنسورهای پیشرفته به طور باور نکردنی، باکتری های روی اشیا اشاره شده را تشخیص می دهند و شیء مورد نظر را در کمتر از دو دقیقه تمیز و خشک می نمایند.

استفاده از آپتیک واش بسیار آسان می باشد و می توان در نقاط مختلفی همچون مراکز خرید، اداره ها، هتلها، دانشگاه ها و فرودگاه ها قرار داده شوند. آپتیک واش همچنین یک راه حل موثر و سرگرم کننده برای تمیز کردن گوشی های هوشمند می باشد. صاحبان این گوشی ها به طور متوسط 2617 بار آنها را در دست می گیرند و نکته قابل توجه آن است که موبایل ها 18 بار از دستگیره های در دستشویی ها ی عمومی کثیف تر می باشند!

 

پارس وندینگ، سیستم اتوماسیون خرید کالا، ماشین اتوماتیک فروش،فروش خودکار، وندینگ ماشین، ماشین سرو نوشیدنی گرم، پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی گرم، دستگاه نوشیدنی گرم، دستگاه فروش خودکار، دستگاه اتوماتیک خوراکی و تنقلات، وندینگ قهوه، وندینگ، خرید دستگاه وندینگ، خرید ماشین اتوماتیک فروش، قیمت دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش خودکار، دستگاه وندینگ قهوه، وندینگ قهوه، مزیت وندینگ ماشین، مزیت پایانه اتوماتیک فروش نوشیدنی های گرم، مزیت ماشین اتوماتیک فروش، سود دستگاه ماشین اتوماتیک فروش، سود وندینگ ماشین، سود کسب و کار وندینگ ماشین، سود کسب و کار ماشین اتوماتیک فروش

Vending machine, coffee vending machine, snack vending machine, Pars Vending machines, Pars Vending

#پارس_وندینگ

#سیستم_اتوماسیون_خرید_کالا

#ماشین_اتوماتیک_فروش

#فروش_خودکار

#ماشین_وندینگ

#ماشین_سرو_نوشیدنی_گرم

#پایانه_اتوماتیک_فروش_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_نوشیدنی_گرم

#دستگاه_قروش_خودکار

#دستگاه_اتوماتیک_خوراکی_و_تنقلات

#وندینگ_قهوه

vendingmachine#

Coffeevendingmachine#

Snackvendingmachine#

Parsvendingmachines#

parsvending#


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد