profile-image

وندينگ نوشيدني سرد و گرم

۱۳۹۹/۰۴/۰۸

 

همان طور كه می‌دانید نوشیدنی‌ها از جایگاه بسیار مهمی در برنامه غذایی روزانه افراد برخوردارند و علاوه بر نقش بسیار مهمی كه در تامین آب مورد نیاز بدن ایفا می‌كنند، برخی از انواع نوشیدنی‌ها بویژه نوشیدنی‌های گرم مانند چای، قهوه، نسكافه و شكلات داغ می‌تواند نقش بسیار مهمی در كاهش خستگی روزانه افراد داشته باشد.

علی‌رغم این كه در بسیاری از كشورها و بویژه كشورهای اروپایی بهترین نوشیدنی برای وعده غذایی صبحانه آبمیوه است، اما امروزه در اغلب كشورهای دنیا چای یا قهوه در وعده‌های غذایی صبحانه مصرف می‌شود و این در حالی است كه نوشیدنی‌های گرم ازجمله نوشیدنی‌هایی هستند كه نوشیدن آنها در بین وعده‌های غذایی اصلی در طول روز برای رفع خستگی ناشی از انجام فعالیت‌های روزانه مورد توجه است.

شرکت پارس وندينگ توانسته است با ارائه ي وندينگ ماشين نوشيدني هاي سرد و گرم ، نیاز مشتری به نوشیدنی گرم و سرد را تامین کرده و طي 15 ثانيه مي تواند نوشيدني دلخواه را ( داغ و يا بسيار سرد، قهوه يا آبميوه) به دست مشتري برساند.

 

 

#پارس وندینگ

#طلوع باور جوانان پارس

#وندینگ ماشین

#وندینگ ماشین نوشیدنی سرد و گرم

#وندینگ ماشین اسنک

#pars_vending

#vending_machine

#coffee_vending_machine

#snack_vending_machine

 

 

 

 

 


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد