profile-image

عمر مفید وندینگ ماشین چقدر می باشد؟

۱۳۹۹/۰۴/۰۸

 

 وندینگ ماشین ها یا همان ماشین آلات فروش خودکار به نسبت قطعات مورد استفاده و یا نحوه و فضای مورد کاربرد دارای عمر مفید متفاوت می باشند. وندینگ هایی که مجهز به سیستم های آسیاب قهوه می باشند در بلند مدت دچار استهلاک بیشتری شده و نیازمند سرویس و نگهداری منظم تر و دقیق تری خواهند بود که بتوان در طول مدت بیشتری از آن بهره برد.دستگاه های وندینگی که با پودر های فوری انواع نوشیدنی را تهیه می نماید دارای استهلاک کمتری بوده و سرویس و نگهداری آن با سهولت بیشتری همراه خواهد بود.وندینگ اسنک به دلیل عدم تجهیز به این چنین سیستم هایی از عمر مفید بسیار بیشتری برخوردار خواهد بود و از طرفی دستگاه های وندینگ بطری و قوطی نوشیدنی و ... که مجهز به سیستم های سرد کن می باشند نیز به نوبه خود دارای استهلاک بالاتری هستند.به طور کللی وندینگ ماشین ها به غیر از سرویس ها و تعمیرات احتمالی که گاها با آن روبرو خواهد شد ،نیازمند سرویس های دوره ای منظم می باشند.

به طور کللی با توجه به مکان مورد استفاده ، نحوه کاربری و سرویس های انجام شده میانگین عمر مفید یک وندینگ ماشین 10 سال می باشد که البته شرکت پارس وندینگ با تجربیات فراوان و بهره مندی از کادر مجرب توانسته طول این عمر مفید را تا حدود بسیاری ارتقاع ببخشد.

 

#پارس وندینگ

#طلوع باور جوانان پارس

#وندینگ ماشین

#وندینگ ماشین نوشیدنی سرد و گرم

#وندینگ ماشین اسنک

#pars_vending

#vending_machine

#coffee_vending_machine

#snack_vending_machine

 

 


اطلاعات تماس

  تهران - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری هشتم - ساختمان پارس وندینگ

  ایمیل ها
ceo@parsvnd.com : مدیر عامل
info@parsvnd.com : ارتباط

  تلفن ها
02176251425 : فکس
02176251423 : فروش

درباره پارس وندینگ

شرکت دانش بنیان پارس وندینگ ، تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش می باشد.این شرکت با ارائه ی راه حل های نوین در حوزه ی اتوماسیون سرویس های بانکی، توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد.


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به دانش بنیان پارس وندینگ میباشد